Adam Spychała i Agnieszka Wiatrowska najlepsi w Polsce w FCC!

Za nami Mistrzostwa Polski KZPT Firefighter Combat Challenge. Tegoroczna edycja była pełna emocji i świetnych wyników, a kibice w Manufakturze nie ukrywali entuzjazmu, obserwując zmagania strażaków.

Mistrzem Polski został Adam Spychała, który odebrał tytuł Rafałowi Berezie, który tym razem został wicemistrzem. Ostatnie miejsce na podium zajął Mateusz Delinger, który w biegu ELITY, na zakończenie zawodów, po raz pierwszy w karierze osiągnął wynik poniżej półtorej minuty.

Mistrzynią Polski została Agnieszka Wiatrowska, która w trakcie zawodów dwukrotnie złamała barierę trzech minut! Za jej plecami uplasowała się zeszłoroczna tryumfatorka, Martyna Świerczyk. Brązowy medal wywalczyła Beata Świderska.

W mistrzostwach udział wziął czołowy zawodnik czeskiego FCC, Honza Pipis - zajął on miejsce piąte. W biegu ELITY aż ośmiu zawodników zeszło poniżej czasu 01:40, co najlepiej świadczy o wysokim poziomie zawodów. Najszybszy był oczywiście Adam Spychała, który osiągnął kosmiczny rezultat - 01:22,00.

Gratulujemy zwycięzcom we wszystkich kategoriach i mamy nadzieję, że za rok również będziemy mieli okazję gościć na łódzkich Mistrzostwach Polski.