Konkurs Kalendarzowy rozstrzygnięty!

Foto-druhny, foto-druhowie, ....nasz foto konkurs dobiegł końca. Wybór zwycięzców nie był łatwy - bo choć niektóre zdjęcia odbiegały od tematu (portret), to czarowały nas ujęciem, atmosferą i pomysłem. Finalnie na podium stanęły trzy dziewczyny, których fotografie znajdą się w najnowszej edycji strażackiego kalendarza na rok 2021. Trzy zdjęcia z trzema różnymi atutami:
1. portret zbiorowy autorstwa #zuza998
2. portret artystyczny autorstwa #rogalewskamonika
3. portret "ognisty" autorstwa #kasiawolff
Długi warkocz czy rozwiane blond włosy nikogo już chyba w Straży nie dziwią. Kobiety skutecznie i z wdziękiem wdarły się w męski (dotąd) świat służb mundurowych. Bo przecież siła fizyczna to nie jedyny atut dobrego strażaka. Może własnie dlatego kobiece ujęcia strażackiego fachu tak nam sie spodobały - stanowią piekną antytezę do nierzadko brutalej strażackiej codzienności. Mniej w nich prezentacji siły, motoryzacyjnego zacięcia czy koleżeńskiej komitywy. Więcej delikatności, spokoju i piękna.
Wszystkim, którzy podzielili sie z nami swoimi fotograficznymi relacjami bardzo dziękujemy. Nagrodzonym Paniom serdecznie gratulujemy. Drużyny OSP, z którymi związane sa nasze zwyciężczynie otrzymają po 1000 egzemplarzy kalendarza strażackiego na 2021r ze zwycięskimi fotkami w środku, a druhny - fotografki uhonorujemy dodatkowo zestawem strażackich gadżetów od naszego sponsora - firmy KZPT z Kalisza.

Trzy zwycięskie fotografie do podziwiania poniżej!