Mikołajowe pogotowie – co dla strażaka na prezent?!

Mikołajowe pogotowie – co dla strażaka na prezent?!
Klucz do sukcesu to indywidualne podejście. Jeśli nasz strażak nie napisał listu do Św. Mikołaja powinniśmy się zastanowić czy przyjemność sprawi mu podbicie adrenaliny niecodzienną aktywnością czy z przyjemnością odda się relaksowi w SPA, czy też dołożymy mu do kolekcji sprytny i użyteczny strażacki gadżet.
1. Prezent dla przyszłego strażaka
W pracy strażaka kluczowe okazują się umiejętności pracy w zespole. W walce z żywiołem często liczą się sekundy, a zawodowi strażacy często są szkoleni w zakresie współpracy, która daje przewagę nad pracą w pojedynkę. Dlatego na prezent dla chłopaka, który niedługo zostanie młodym strażakiem, sprawdzi się voucher na survival. Przyszły strażak opanuje do perfekcji działanie pod presją czasu i nerwów. Będzie miał okazję poznać swoje mocne i słabe strony oraz przełamać bariery. Niecodzienna dawka wiedzy zawsze jest dobrym pomysłem!
Koszt ok 380 zł
 
2. Niecodzienne emocje
Osobie, która lubi niecodzienne doświadczenia podaruj emocje, których strażak nie zapomni do końca życia! W ofercie wielu firm upominkowych znajdziemy lot w tunelu aerodynamicznym. Nawet 3 minuty w aerotunelu dostarczają wrażeń porównywalnych do tych podczas skoku spadochronowego!
Koszt ok 200 zł
 
3. Dla strażackiego eleganta - godziny spędzone na akcjach, wymagające szkolenia, ciągła aktywność fizyczna… odpowiedzią może być prezent, który da chwilę oddechu, relaksu i błogiej radości. Większość salonów kosmetycznych i miejskich SPA posiada w ofercie zabiegi stworzone z myślą o Panach. Można zatem podarować  voucher na wizytę w męskim spa, gdzie będzie mógł zwolnić bieg życia i na chwilę zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Popularność zdobywają również masaże tequilą, które łączą przyjemne z pożytecznymJ
Koszt ok 200 zł
 
4. Obdarowywany jest kierowcą wozu strażackiego – może więc atrakcja dla prawdziwego motomaniaka – jazda off road, przejażdżka Monster Truckiem lub przygoda za kierownicą czołgu. Motoryzacyjne przeżycia są strzałem w dziesiątkę, jeżeli obdarowany kocha prędkość, a na dźwięk silnika dostaje gęsiej skórki.
Koszt – 300-500 zł
 
5. Prezent dla dziewczyny-strażaka
Choć w świecie strażaków dominują mężczyźni, kobiety również próbują swoich sił w walce z żywiołem. I nierzadko potrafią dorównać tempa Panom! Prezent dla kobiety, która jest strażakiem powinien więc być inny niż wszystkie. Co spodoba się dziewczynom, którym niestraszne jest żadne wyzwanie? Proponujemy wizytę na strzelnicy, na której obdarowana będzie mogła wypróbować kilka modeli broni. Ceny voucherów zaczynają się od 70 złotych, w takiej cenie trudno znaleźć prezent, który dostarczy więcej emocji! Strzelectwo jest również idealną lekcją skupienia i celności, więc umiejętności zdobyte podczas strzelania będzie można później sprawdzić w zawodzie.
 
PRZYDATNE GADŻETY
1. Nóż ratowniczy specjalnie zaprojektowany dla strażaków! podstawowe funkcje są łatwe w użyciu, nawet podczas noszenia rękawic. Posiada zbijak do szyb, otwieracz zaworu butli O2 i przecinak  do pasów bezpieczeństwa i grubych lin. Specjalnie ząbkowana krawędź może być używana do cięcia wszelkiego rodzaju tkanin i innych materiałów.
Koszt ok  100-200 zł
 
2. Bielizna Termiczna – choć podstawowe wyposażenie stroju i osprzętowania Wasz strażak ma zapewnione w swojej remizie to z pewnością doceni komfort bielizny do zadań specjalnych. Termoaktywna tkanina zimą utrzymuję ciepło latem daje uczucie chłodzenia; pozwala czuć się komfortowo nawet podczas zwiększonego wysiłku fizycznego; posiada specjalny splot ułatwiający odprowadzanie wilgoci na zewnątrz i zwiększający powierzchnie parowania.
Koszt ok 130 zł
 
3. Nośnik pamięci (pendrive) – na przykład w formie wozu strażackiego, gaśnicy lub strażackiego hydrantu. No bo kto powiedział, że musi być czarny i bezosobowy.
Koszt ok 50 zł
 
4. Breloki, identyfikatory i biżuteria – nie tylko proste cacka – w sieci znaleźć można specjalnie dedykowane kolekcje strażackie powstałe ze specjalną dedykacją dla członków Straży Pożarnej. Modele zachwycają starannym wykonaniem i precyzją; na wielu modelach pojawia się motyw św. Floriana, patrona strażaków. Kolekcje obejmują: zawieszki, sygnety oraz spinki do mankietów. To doskonały prezent dla wyjątkowego człowieka, którego codziennością jest ratowanie innych.
Koszt ok 400-500zł