Czołowe zderzenie alfy romeo i opla w Olszance. Są ranni.

 

Za Kurierem Lubelskim, podaję informację o czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Olszance, gm. Krzczonów. W wypadku są ranni, m.in. dzieci. Jeden z samochodów spłonął.

 Do wypadku doszło w środę 26 lipca, przed godz. 8 na drodze powiatowej. Jak nas poinformował oficer dyżurny policji, alfa romeo na łuku jezdni zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z oplem vectra. W wyniku wypadku opel stanął w płomieniach. W oplu jechała kobieta z czwórką dzieci w wieku 9 miesięcy oraz 9, 10 i 17 lat. Kierująca oplem, pomimo obrażeń, wydobyła dzieci z płonącego samochodu, jednak nie była już w stanie odejść od samochodu. - Na miejscu pojawił się policjant, który przejeżdżał drogą. Pomógł kobiecie oraz dzieciom oddalić się od płonącego pojazdu. Pomagała mu jedna z okolicznych mieszkanek, która zauważyła wypadek - mówi podkom. Andrzej Fijołek. W wypadku najbardziej ucierpiała kierująca oraz 17-letnia pasażerka opla, która śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Lublinie. Do szpitala przewieziono także pozostałe dzieci. W alfie romeo jechało trzech mężczyzn. 21-letni kierowca był trzeźwy. Oni również trafili do szpitala na badania diagnostyczne.

Foto Policja


Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/wypadek-w-olszance-czolowe-zderzenie-alfy-romeo-i-opla-sa-ranni,12306621/