Świąteczny konkurs na Dzień Strażaka

Druhny, Druhowie…w Dzień Strażaka śpieszymy z życzeniami: żeby gorące i płomienne były tylko uczucia, żeby wszystkie akcje kończyły się bezpiecznym powrotem do bazy, a także, żeby wzrastała w nas wszystkich świadomość, wrażliwość i wiedza przeciwpożarowa, bo wtedy Wasza praca będzie łatwiejsza.
Jest święto – są prezenty!!!
Niniejszym otwieramy pierwszą edycję konkursu fotograficznego. W majowej rozgrywce czekamy na Wasze zdjęcia o tematyce Moja remiza – na co dzień! Chcemy zobaczyć jak wygląda Wasze życie poza akcją – dyżury, odbieranie telefonów, konserwacja i przygotowanie sprzętu, mycie samochodów, wspólne posiłki…. Podczas akcji nie macie czasu by składać się do pięknego kadru – ale poza akcją może znajdzie się chwila, żeby utrwalić strażacką codzienność. Zdjęcia opatrzone hasztagami: #mojaremiza i #konkursfoto publikujcie w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook)
Co miesiąc tematyka fotografii będzie się zmieniać. Nagrodą miesięczną są profesjonalne RĘKAWICE OCHRONNE FHR 012
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zarejestrowanie się na portalu mojaremiza.pl. Wyniki ogłaszamy raz w miesiącu tutaj, na naszym blogu. Tutaj też prezentujemy zwycięskie fotki z poszczególnych edycji. Wyboru zwycięzców dokona jury składające się z fachowców z branży reklamy, foto oraz producentów środków ochrony osobistej /sponsorów nagród.
Zwycięzcy poszczególnych edycji oraz fotografie wyróżnione powalczą na koniec roku o nagrodę roczną w głosowaniu powszechnym na portalu. Wśród nagród rocznych znajdzie się wyjątkowy hełm Vulcan spersonalizowany specjalnie dla zwycięzcy, a także inne, cenne profesjonalne strażackie atrybuty.
Sponsorem nagród w naszym konkursie jest krajowy producent środk ow ochrony osobistej - Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego.